Näitan kõiki 8 tulemust

Vürtsikas paprikapulber LaVera pappkarbis 70g

6,00
Suitsutatud paprikat kasvatatakse Lavera piirkonnas Hispaanias. Pärast kuivatamist suitsutatakse paprika tammepöögiga, puhastatakse seemnetest ja jahvatatakse pulbriks. Erksa värvi ja unikaalse lõhnaga paprikapulber sobib paljude toitudega, eriti huvitav on maitsekooslus kalaga. Maitseainet kasutatakse Chorizo vorsti maitsestamiseks.

Suitsutatud pipar tammepöögiga pappkarbis 70g

9,00
Suitsustatud pipar on pärit Java saare lähedalt väikselt saarelt. Pipraterad on suitsutatud tammepöögiga, mis lisab intensiivsust ja teravust ning kerget suitsust järelmaitset. Sobib hästi grillitud ja aurutatud kalaga, juurviljadega.

Kashmiri tšilli pappkarbis 70g

6,00
Kašmiri tšillit kasvatakse Kashmiri mäestiku jalamil Himaalajas. Tõelise Kashmiri tšilli tunneb ära erkpunase värvi järgi. Tšillit töödeldakse India moodi, pärast jahvatamist lisatakse tšillile õli, mis muudab maitseaine vastupidavaks ja toetab punast värvi. Kashmiri tšilli kuulub keskmiselt kuumade tšillide hulka ja on kõigi tšillide kõige intensiivsem maitse, seega sobib see suurepäraselt Euroopa kööki.

Oregano lehed pappkarbis BIO 20g

5,00
BIO oregano on kasvatatud keemilisi väetisi lisamata. Maitsetaime lehed on käsitsi korjatud Lõuna-Prantsusmaalt. Lehed kuivatakse väga hoolikalt. Kuna varred on kergelt mõrkja järelmaitsega, eraldatakse lehed ja varred käsitsi, et säiliks oregano puhas ja tugev maitse.

Tüümiani lehed pappkarbis BIO 40g

5,00
BIO tüümian on kasvatatud keemilisi väetisi lisamata. Maitsetaime lehed on käsitsi korjatud Lõuna-Prantsusmaalt. Lehed kuivatakse väga hoolikalt. Kuna varred on kergelt mõrkja järelmaitsega, eraldatakse lehed ja varred käsitsi, et säiliks tüümiani puhas maitse.  

Mustad pipraterad BIO 70g

5,00
BIO musta pipra terad kasvatatakse Kambodžas, kuna see maa on üks kõige puhatama õhuga piirkondi. Kolm erinevat pipra tera eraldatakse teistest musta pipra teradest, pestakse ja kuivatatakse väga korralikult, et vältida hallitust.

Rosmariini oksad pappkarbis BIO 50g

5,00
BIO rosmariini lehed kasvatatakse Provences Prantsusmaal. Kuna varred on väga mõrkja järelmaitsega, eraldatakse lehed ja varred käsitsi, et säiliks maitsetaime puhas ja peen lõhn. Lehed kuivatakse väga hoolikalt.

India nelja pipra segu pappkarbis 70g

8,00
Eriline nelja pipra segu, mis on pärit Indiast, Indoneesiast ja Kambožast. Intensiivse lõhnaga kardemoni, muskaatpähkli, vürtsika tšilli segu, millele lisab värskust sidrun ja männiekstrakt. Piprasegu maitses on tunda mentoolist jahedust  ja tsitruselist magusust.