Näitan 1–12 tulemust 15-st

Suitsutatud pipar pöökpuuga pappkarbis 70g (Smoked Pepper)

10,00

Suitsutatud pipar on must Lampung pipar, mis on pärit väikeselt saarelt Jaava saare lähedalt.

Pipar sobib eriti hästi roogadesse, millel ootae kerget suitsust aroomi. Pipraterad suitsutatakse õrnalt pöögipalkide kohal. Maitse on intensiivne ja kerge teravusega. Suitsupipart on raske leida, kuid piprasõbrad austavad seda pipart just kerge suitsuse aroomi pärast. Eriti hea grillitud või aurutatud kala kõrvale ja köögiviljade või erinevat tüüpi võileibadega. Meie suitsupaprika on pakitud aroomikotti ja veel omakorda pappkarpi. Pakend on täiesti keskkonnasõbralik ja taaskasutatav ning antud toote puhul oleme plastikust täielikult loobunud. Kui oled piprase suitsumaitse austaja, siis see on Sinu uus lemmik!

Sobib hästi grillitud ja aurutatud kalaga, juurviljadega.

Suitsutatud paprikapulber LaVera pappkarbis 70g (Spanish Smoked LaVera Paprika)

7,00

Suitsutatud paprikapulber on pärit Hispaaniast LaVera piirkonnast (Wikipedia LaVera)

Kuigi Vahemere maades toitu ei suitsetata, siis peamiselt tehti seda Põhja-Euroopas, kus toitu suitsetati säilitamiseks. Lõuna-Euroopa kliima tõttu kuivatatkse toitu õhu käes. Hispaanias on suitsupaprika maitsva Hispaania köögi lahutamatu osa-paprika kuivatatakse tervelt ja suitsutatakse tammepuidul. Hiljem jahvatatakse paprika ilma seemnete ja varteta. Mõnikord, olenevalt peensusastmest, veel mitu korda. LaVera paprika värv ja lõhn on ainulaadne ja külluslik. Sobib  pastakastmete, juustude, köögiviljade maitstamiseks. Algselt kasutati vürtsi chorizo ​​vorsti valmistamiseks.

Tüümiani lehed pappkarbis BIO 40g (Bio Thyme Leaves)

6,00
BIO tüümian on kasvatatud keemilisi väetisi lisamata. Maitsetaime lehed on käsitsi korjatud Lõuna-Prantsusmaalt. Lehed kuivatakse väga hoolikalt. Kuna varred on kergelt mõrkja järelmaitsega, eraldatakse lehed ja varred käsitsi, et säiliks tüümiani puhas maitse.  

Oregano lehed pappkarbis BIO 20g (Bio Oregano leaves)

6,00
BIO oregano on kasvatatud keemilisi väetisi lisamata. Maitsetaime lehed on käsitsi korjatud Lõuna-Prantsusmaalt. Lehed kuivatakse väga hoolikalt. Kuna varred on kergelt mõrkja järelmaitsega, eraldatakse lehed ja varred käsitsi, et säiliks oregano puhas ja tugev maitse.

Mustad Mocajuba pipraterad BIO 70g (BIO Mocajuba Peppercorns)

6,00
BIO musta pipra terad kasvatatakse Kambodžas, kuna see maa on üks kõige puhatama õhuga piirkondi. Kolm erinevat pipra tera eraldatakse teistest musta pipra teradest, pestakse ja kuivatatakse väga korralikult, et vältida hallitust.

India nelja pipra segu pappkarbis 70g (4 Pepper Mix)

9,00
Eriline nelja pipra segu, mis on pärit kolmest  erinevast riigist: Indiast, Indoneesiast ja Kambožast.

Värvikas piprasegu, milles on tunda intensiivset kardemoni, muskaatpähkli, vürtsikat tšillit , millele lisab värskust sidrun ja männiekstrakt. Piprasegu maitses on tunda intensiivsest vürtsikust mentoolist jahedust  ja tsitruselist magusust, mida täiendavad piprane soojus ja tsitruseliste särav magusus. Piprasegul on võrratu eksootilise puudutusega maitse. Segu jaoks on kasutatud ainult parimaid piprateri, mis valitakse välja enne edasist töötlust Prantsusmaal. Tänu erinevatele pipraliikidele on piprasegul väga intensiivne pipra maitse ja tasakaalustatud teravus. 4 piparsegu on pakitud aroomikotti ja seejärel pappakarpi. Nende aroomikotikestega säilitavad vürtsid või vürtsisegud oma täiuslikkuse. Kotid on keskkonnasõbralikud ja 100% taaskasutatavad, seetõttu oleme plastikust täielikult loobunud. Erinevate pipraliikide erikaalu ja kõvadusastme tõttu purustatakse kergelt piprasegu, mida saab seejärel jahvatada pipraveskiga.

   

Rosmariini oksad pappkarbis BIO 50g (Bio Rosemary leaves)

6,00
BIO rosmariini lehed kasvatatakse Provences Prantsusmaal. Kuna varred on väga mõrkja järelmaitsega, eraldatakse lehed ja varred käsitsi, et säiliks maitsetaime puhas ja peen lõhn. Lehed kuivatakse väga hoolikalt.

Suitsutaud grill maitseainesegu 100g (Hot & Smoked Spicy Dust BBQ Rub)

7,00
Koostis: Pruun roosuhkur, paprika, piprasegu.   Toode on pakitud aroomikindlasse taaskasutatavasse pakendisse. Pappkarp kaitseb valguse eest ja sees olev paberpakend on taaskasutatav, et hoida ja säästa loodusressursse.

Vietnami grill maitseainesegu sidrunheinaga 100g (Vietnamese lemongrass Chicken Rub)

7,00
Koostis: Sidrunhein, sidrun, sojakastme pulber, ingver, küüslauk, meresool, pruun roosuhkur.   Toode on pakitud aroomikindlasse taaskasutatavasse pakendisse. Pappkarp kaitseb valguse eest ja sees olev paberpakend on taaskasutatav, et hoida ja säästa loodusressursse.

Kanaliha grill maitseainesegu 100g (Chicken Sunset Rub)

7,00
Koostis: Paprikapulber, pruun roosuhkur, meresool, küüslauk, sibul, tüümian, muskaatpähkel, cayenne’i pipar, koriander, köömned, sidrunhein.   Toode on pakitud aroomikindlasse taaskasutatavasse pakendisse. Pappkarp kaitseb valguse eest ja sees olev paberpakend on taaskasutatav, et hoida ja säästa loodusressursse.

Araabia lamba grill maitseainesegu 100g (Arabian Lamb Rub & Chili Cream)

11,00
Koostis: Maitseainesegu: Koriander, köömned, kardemon, roosuhkur, meresool, küüslauk, muskaatpähkel, sidrunhein, kaneel. Hoidis: Tšilli, ekstra neitsioliivõli, sool.   Maitseainesegu on pakitud aroomikindlasse taaskasutatavasse pakendisse.  Pappkarp kaitseb valguse eest ja sees olev paberpakend on taaskasutatav, et hoida ja säästa loodusressursse. Hoidis on kunstlike säilitus- ja värvainete vaba toode.

Tansaania grill maitseainesegu 110gr (Tansania Nights Rub)

7,00
Koostis: Paprikapulber, pruun roosuhkur, meresool, must pipar, küüslauk, muskaatpähkel, cayenne'i pipar, koriander, köömned, ingver, sidrun, bokshorni ristik.   Toode on pakitud aroomikindlasse taaskasutatavasse pakendisse. Pappkarp kaitseb valguse eest ja sees olev paberpakend on taaskasutatav, et hoida ja säästa loodusressursse.