Kohvikoolitus Stockmanni töötajatele 23.03.2022

Kohvikoolitus Stockmannis 23.03.22

Kohvikoolituse tagasiside:

  • Sain teada midagi uut , et kohvi peab kaaluma ja enne vee peale kallamist nö niisutama. Proovisin järgi töötab. ( Katrin)
  • Minu jaoks uudis kohvi kaalumine (õige vahekord) ja niisutamine. Olen suur kohvi  sõber. Proovin kindlasti kodus ka järgi teha. Tänan koolituse eest. (Ülle)
  • Veendusin selles, et kohvi lõhn on üks tähtsamaid asju kohvi juures. Väga meeldis koolitus. (Viivika)
  • Koolitus oli iseenesest tore ja huvitav, kohvi joomist võiks hakata varem tegema näiteks peale seda kui koolitaja on ennast tutvustanud ja esimese küsimuse ära küsinud.(Kes kuidas tarbib kohvi?) Siis ei teki lõpus kiirustamist kohvi joomisega. Kui koolituse aeg on piiratud!

    Mina sain teada kohvikoolituselt seda miks mul hakkab süda puperdama kui joon korraga üle ühe tassikohvi. 
    Ja kuidas teha õigesti presskannu kohvi. 😄(Deibby)

Kohvi koolitus Piprapoes 21.10.2021

Kohvi üritus Piprapood
Kohvi üritus 2
Kohvi üritus 3

Reporteri salvestus 21.04.2021

Reporteri salvestus
Reporteri salvestus
Reporteri salvestus

Jüri kodukohvikute päev

Jüri kodukohvikute päev

Otsisime perega uut ja avaramat kodu ning 2021 kevadel täituski üks imelisi unistusi-tundsime Jüris meie uue ja imearmsa kodu ära.

Siinne kogukond on avatud korraldama erinevaid üritusi ja üheks põnevaks väljakutseks valisin kodukohvikute päeva, mida korraldatakse juba kolmandat aastat. Kodukohvikute päeval avavad koduhoovid pered, kes katavad lauad ja pakuvad oma parimaid koduroogasid, tutvustavad käsitööd/kosmeetikat.

Handgurmee osales kohvibutiigiga, kus pakkusin väiketootjate kohviube kuuest erinevast kohviistandustest:
Peruust, Mehhikost, Etioopiast, Costa Ricast, Kilimanjarost ja Colombiast. Kohvi kõrvale sai soovi korral osta maitsvaid koduseid küpsetisi. Inimesed lihtsalt tulid ja nautisid head kohvi, kus lemmikuteks kujunesid cappuccino ja caffe latte.

Soe ja siiras tänutunne puudutas sügavalt minu hinge. Valisin ennast proovile panna, valisin kasvada, valisin kinkida maitsete elamusi ja tunda siirast TÄNUTUNNET.